فروش زعفران
خانه / چای زعفران / خرید اینترنتی چای زعفرانی كیسه ای درجه یك

خرید اینترنتی چای زعفرانی كیسه ای درجه یك

خرید اینترنتی چای زعفرانی كیسه ای درجه یك و صادراتی از طریق سایت مركزی گروه شركت های فرانیز فراهم شد. برای اطلاع از آخرین قیمت های موجود در بازار ایران همین حالا تماس بگیرید.

چای زعفران كیسه ای یا همان تی بگ یا نپتون از جمله كالاهایی است كه امروزه مورد استفاده حداكثر مردم قرار می گیرد. در هر فروشگاهی كه امكان خرید اینترنتی چای زعفرانی را فراهم كرده، تنوع شركت های تولیدی به وفور در آن مشاهده و قابل لمس است.

خرید اینترنتی چای زعفرانی به قیمت عمده

امروزه دنیا دنیای اینترنت شده است و به قول استاد عزیزمان، پول و تجارت كاملا اینترنتی شده است. اگر افراد همیشه بدانند كه پول كجاست و چطور می توانند كسب درآمد كنند، دیگر هیچ وقت برای خرید هیچ كالایی مشكل نخواهند داشت. می گویند تنها مسئله ای كه نمی توان برای آن چاره ای اندیشید فقط مسئله مرگ انسان است و گرنه با وجود پول می شود همه كار را انجام داد.

خرید اینترنتی چای زعفرانی كیسه ای درجه یك

به قولی پول شهرت و آبرو و اعتبار می آورد. فردی را ببنید كه از یك ماشین معمولی پیاده می شود و وی را با فردی كه از یك ماشین گران قیمت پیاده می شود. این دو در بدو برخوردشان با افراد كاملا متفاوت خواهند بود. آیا می شود با خرید اینترنتی چای زعفرانی پولدار شد؟

افرادی كه به این سایت های تجاری بزرگ هدایت یافته اند، قاعدتا می خواهند بدانند كه سود حاصل از معاملات انواع عصاره زعفران ایرانی چقدر است؟ آیا واقعا كار كردن با این محصولات جوابگوی هزینه های احتمالی آنان خواهد بود؟

خرید اینترنتی چای زعفرانی كیسه ای درجه یك

طبیعتا اگر فرد بازار هدف منطقه ای كه در آن تصمیم به فعالیت را دارد زیر ذره بین قرار دهد و شناسایی كند كه مردم آن منطقه دقیقا چقدر كشش دارند تا از محصولات باكیفیت این حوزه خریداری كنند و نیاز سالانه هر خانوار چقدر است طبیعتا به نتایج خوبی دست خواهد یافت.

نكته: چرا گفتیم سالانه؟

یك تاجر هیچ وقت حقوق و مزایای دریافتی خود را به صورت ماهانه در نظر نمی گیرد. بلكه وی تمامی هزینه ها و درآمدهای حاصله از فعالیت مجموعه خودش را سالانه حساب می كند. برای همین جهت اطلاع از سود خرید اینترنتی چای زعفرانی بایستی یك تاجر چنان برنامه ریزی دقیقی داشته باشد كه هدف پولی خود را برای یكسال آتی مشخص نماید.

خرید اینترنتی چای زعفرانی كیسه ای درجه یك

آیا می دانید كه: پدر تجارت چای ایران چه كسی بوده است؟

وی در سال 1305 در شهرستان سبزوار از توابع استان خراسان رضوی در خانواده ای بازرگان متولد گردید. اما در سن 5 سالگی به مشهد رفته و در آنجا بزرگ شد. وی تا مرحله اخذ دیپلم در مشهد مقدس ماندگار شده و بنا به توصیه پدرش جهت ادامه تحصیلات در دانشگاه، به تهران و نزد عمویش رفت. اما با رفتن به تهران هدفش تغییر كرد و به جای تحصیلات وارد بازار تهران گردید.

داریم با هم زندگی تجاری حاج مهدی حریری را به صورت خلاصه بررسی می كنیم. وی پس از كارهایی مانند خرید و فروش و مغازه داری توانست پس از مدتی یك مغازه كوچك را سروپا كند. وی استعداد خوبی در شناسایی انواع چای از لحاظ تازگی و كهنگی آن داشت و به افرادی كه چای تولیدی خود را برای فروش به بازار می آوردند كمك زیادی می كرد. كمك كردن به سایر بازارایان و كسبه را از پدر به ارث برده بود. وی پس از مدتی شركت مشك بو را در سال 1350 تاسیس نمود.

خرید اینترنتی چای زعفرانی كیسه ای درجه یك

او در اولین محموله صادراتی خود میزان 3 هزار تن چای را به تركیه ارسال كرد. در مورد استاندارد برداشت جهانی چای توسط كارگران ایشان جمله ای معروف دارند كه این میزان در طی یك روز معمولا حدود 22 كیلوگرم است و در ایران و آن زمان حدود 32 كیلو توسط كارگران در مزارع برداشت می شد كه نشان از ناخالصی چای برداشت بود. حاج مهدی حریری در سن 92 سالگی دار فانی را وداع گفت اما یاد او همواره در خاطر تجار ایرانی این حوزه ماندگار است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی افتخارپور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155335814
شماره تلفن ثابت:02128425808
پست الکترونیکی: faraniz.ir@gmail.com
کانال تلگرام اینستاگرام