فروش زعفران
خانه / اسپری زعفران / اسپری زعفران بدیعی / خرید فروش اسپری زعفران بدیعی

خرید فروش اسپری زعفران بدیعی

اسپری زعفران بدیعی از طریق سایت اصلی آن خرید و فروش می شود. این محصول در حجم 110 میلی گرم عرضه شده و در بازار ایران پخش گردیده است.

اسپری زعفران بدیعی در فروشگاه ها

خرید فروش اسپری زعفران بدیعی

در فروشگاه های سراسر کشور که به صورت اینترنتی نیز فعالیت می کنند به راحتی انواع فرآورده های زعفرانی یافت می شود. از بسته بندی های نیم گرم تا چند مثقالی زعفران و حتی انواع عصاره زعفران ایرانی.

شرکت زعفران بدیعی نیز در همین راستا فعالیت خود را آغاز نموده و به همگان کیفیت محصولات خود را ثابت نمود. یکی از محصولات این شرکت بزرگ، اسپری زعفران بدیعی می باشد که علاوه بر کیفیت خوب، قیمت ارزانی هم دارد.

فرآیند فروش این محصول در فروشگاه های سطح کشور به این نحو است که چنانچه در شهر یا منطقه ای نمایندگی واگذار شده باشد، به هیچ عنوان در فروشگاهی این محصول عرضه نخواهد شد مگر آنکه تحت هماهنگی با نماینده محترم باشد.

خرید فروش اسپری زعفران بدیعی

اسپری زعفران، مایع داخل خود را تحت خلا نگهداری کرده و همین عامل سبب ماندگاری زیاد آن گردیده است. و گرنه مایع زعفران چنانچه غیر فضای خلا نگهداری شود بیش از 24 ساعت ماندگاری نداشته و خیلی زود فاسد می شود.

البته این صحبت در مورد مایع زعفران استفاده شده در درون بسته بندی های اسپری زعفران بدیعی می باشد. چرا که عصاره زعفران موجود در بازار خودشان بدون فضای خلا، گاهی تا یکسال هم تاریخ انقضاء دارند.

بهترین مرکز اسپری زعفران بدیعی

حتما طی خرید اسپری زعفران بدیعی به فروشگاه های مختلفی سر زده اید. اما چرا این فضا و مرکز را به عنوان بهترین مورد بر گزیده اید؟

خرید فروش اسپری زعفران بدیعی

قطعا بهترین فروشگاه ها متشکل از تیم فروش قوی و خوش برخورد می باشند که سبب شده اند هر روزه مشتریان بسیاری به آنان برای خرید مایحتاج خود مراجعه کنند.

متاسفانه در فضای اینترنت کلاهبرداری های متعددی صورت می گیرد و شما از رادیو و تلویزیون شاید هر روز شاهد اخباری مبنی بر این کار شنیده باشید. اما آیا دیگر نمی توان از طریق این سایت ها خرید کرد؟

نمی شود همگی عرضه کنندگان را به پای هم بست. گاهی علت اصلی کلاهبرداری از مشتریان، کوتاهی و قصور خود وی اعلام می شود. اما گاهی عدم خرید مشتریان قیمت بالای کالاهای عرضه شده می باشد.

خرید فروش اسپری زعفران بدیعی

به هر حال بایستی خدمات یک فروشگاه و قیمت کالاهایش با یک دیگر همخوانی دارد یا خیر.

یکی از بزرگان تجارت اینگونه می گفت که برخی از مشتریان من با اینکه محصول من گران تر از بقیه می باشد را فقط از خود من خرید می کنند. دلیلش هم پیگیری های مکرر در زمان ارسال بار و توضیح نحوه معامله به مشتری است.

از گفته این تاجر بزرگ می شود برداشت کرد که مقوله فروش به تنهایی نمی تواند در موفقیت افراد موثر واقع شود بلکه انجام این ریزه کاری ها و تکنیک هاست که سبب شده برخی از مردم به راحتی کسب درآمد کنند.

زعفران بدیعی

خرید فروش اسپری زعفران بدیعی

همان طور که می دانید شرکت زعفران بدیعی طی سال 1369 فعالیت خود را در ایران با وجود رقبای بسیاری به صورت چشمگیر آغاز نمود. متولیان آن با همکاری جهاد کشاورزی در امر تحقیق و پژوهش از زعفران مناطق مختلف خراسان، به نتایج خوبی دست یافتند.

رفته رفته پیشرفت های خوبی در این حوزه حاصل شد به نحوی که در حال حاضر شرکت زعفران بدیعی در شهرهای مشهد، تربت حیدریه و قاین شعبه و دفتر فروش دارد و مستقیما با کشاورزان این حوزه در ارتباط می باشد.

اگر شما علاوه بر اسپری زعفران بدیعی متمایل هستید که از زعفران بسته بندی شده این شرکت هم سفارش دهید می توانید از طریق این سایت اینترنتی اقدام نمایید. مجموعه فرانیز یکی از مراکز بزرگ اینترنتی در سطح کشور در زمینه فرآورده های زعفرانی به حساب می آید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی افتخارپور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155335814
شماره تلفن ثابت:02128425808
پست الکترونیکی: faraniz.ir@gmail.com
کانال تلگرام اینستاگرام