مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

رنگ زعفران ایرانی و صادرات آن به ترکیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

شهرت رنگ زعفران ایرانی در جهانترکیه و میزان مصرف رنگ زعفران ایرانیموانع صادراتی رنگ زعفران ایرانی
رنگ زعفران ایرانی و صادرات آن به ترکیه

کشور های همسایه نعمت های بزرگی در صنعت تجارت برای بازرگانان محسوب می شوند. به همین خاطر سرمایه گذاری بر رنگ زعفران ایرانی و صادرات آن با دقت نظر به ترکیه می تواند به یک فعالیت بسیار سود آور تبدیل گردد.

شهرت رنگ زعفران ایرانی در جهان

رنگ زعفران ایرانی و صادرات آن به ترکیه

وقتی یک محصول و خدمات جهانی منحصر در یک مکان و منطقه خاص باشد، بسیاری از افراد با راهکار های گوناگون تلاش می کنند که آن انحصار را از بین ببرند. اما در برخی موارد حتی شکستن این حصر چیز زیادی را تغییر نمی دهد.

محصولی چون زعفران در سراسر دنیا با استقبال خوبی مواجه است. این گیاه که بومی کشور عزیزمان می باشد به خصوص در سال های اخیر کوشش های زیادی برای کاشت و پرورش اش در کشور ها و مناطق دیگر شده است. با اینکه از آن به بعد تولید آن منحصرا برای ایران نبود اما باز هم اصیل ترین نوع زعفران در دنیا همین مدل است و با همه تلاش ها کشور مان به عنوان بزرگ ترین تولید کننده در جهان مشغول به فعالیت می باشد.

اصالت چیزی نیست که بتوان با این امور آن را به دست آورد. همین اصیل بودن است که رنگ زعفران ایرانی را در جهان بسیار خاص نموده که با وجود محصولات مشابه دیگر، باز هم خریداران ترجیح می دهند مدل ایرانی را تهیه نمایند.

ترکیه و میزان مصرف رنگ زعفران ایرانی

رنگ زعفران ایرانی و صادرات آن به ترکیه

به خاطر وجود مرز مشترک ما با این کشور و نزدیکی فرهنگ ها، آداب و رسوم زندگی ها با یکدیگر، تمامی این موارد زمینه نزدیکی سلایق و علایق را فراهم می آورد. علاوه بر این به خاطر عدم لزوم گرفتن ویزا برای سفر به این منطقه برای ایرانیان، معمولا یکی از مقاصد سفر های تفریحی، کاری و تجاری همین کشور است که با استقبال خوب مردم آن ها نیز مواجه شده و تمایل بالایی برای خرید محصولات زعفرانی ایرانی را دارند.

موانع صادراتی رنگ زعفران ایرانی

رنگ زعفران ایرانی و صادرات آن به ترکیه

با این حال متاسفانه برخی اوقات اوضاع بر وفق مراد تجار و بازرگانان نمی چرخد و مسائلی پیش می آیند که خواسته یا ناخواسته تبدیل به موانع و مشکلاتی بر سر راه تجارت می گردند. رفع این مسائل گاه با کمی تلاش و دقت نظر صورت می گیرد ولی گاهی تنها در توان افرادی خاص مانند سیاست مدار ها می‌باشد. در ادامه به برخی موانع اصلی این اتفاق اشاره می‌نماییم:

  • وجود کالا های قاچاق فراوان
  • مسائل گمرکی سختگیرانه و هزینه های بالا
  • مسائل سیاسی تاثیر گذار بر روابط تجاری
  • عدم نظارت کافی و دقیق
  • مسیر های پیچیده دریافت مجوز صادراتی در کشور
هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید