فروش زعفران
خانه / دمنوش زعفران / دمنوش زعفران تروند / فروش دمنوش زعفران و آویشن تروند 14 تایی

فروش دمنوش زعفران و آویشن تروند 14 تایی

دمنوش زعفران و آویشن تروند 14 تایی هم اکنون در بازار بزرگ زعفران به قیمت 70 هزار تومان به فروش می رسد و شما می توانید به مراجعه به سایت های فرانیز با تخفیف های بزرگ در حجم های عمده این محصول را خریداری نمایید.

فروش دمنوش زعفران و آویشن تروند 14 تایی

دمنوش ها از سال های پیشین در زندگی مردم جای داشته اند و از آن برای رفع خستگی استفاده های زیادی می برند. دمنوش های گیاهی از ترکیب چند گیاه متناسب به هم تولید شده اند و به دو صورت کیسه ای و بسته ای موجود هستند. در نوع کیسه ای کافی است همانند چای کیسه ای آن ها را در آب جوش قرار داده و پس از کمی تکان دادن منتظر بمانید تا ترکیبات موجود در کیسه محلول در آب شوند. حال آماده نوشیدن است.

اما در نوع بسته ای شما باید محتویات آن که مخلوطی از گیاهان است را با آب مخلوط کرده و به روی شعله بگذارید. وقتی به جوش آمد به وسیله یک صافی می توانید ذرات درشت گیاهان را جدا نموده و نوشیدنی خود را درون لیوان بریزید. این هم از دمنوش شما.

یکی از دمنوش های معروف و محبوب در میان ایرانیان دمنوش زعفران و آویشن می باشد که شرکت های مختلفی از جمله تروند به تولید آن می پردازند. این محصول دارای 14 تی بگ درون یک بسته بندی به مرحله ی عرضه رسیده و مشتریان مخصوص به خود را دارد. بسته بندی شکیل و زیبای آن ایجاب می کند که حتی از آن برای هدیه دادن و سوغات دادن به فامیل، دوست و آشنا نیز استفاده می نمایند.

فروش دمنوش زعفران و آویشن تروند 14 تایی

مشخصات دمنوش زعفران و آویشن تروند

این دمنوش بسیار خوشمزه در شرکت تروند به تولید می رسد که کارکنان آن متخصصانی هستند که در کار خود زبده بوده و خوب می دانند که شرایط نگهداری و  مشخصات تولید استاندارد آن چگونه است. از این رو کاملا سالم بوده و برای مصرف کنندگان هیچگونه مشکلی ایجاد نمی کند. بر روی بسته بندی آن نیز می توانید پروانه بهداشت آن را مشاهده نموده و اطمینان حاصل کنید که محصول شما کاملا بهداشتی و سالم تولید شده است. همچنین خواصی بی شمار دارد که به سبب ترکیب آویشن و گیاه بسیار با ارزش زعفران به ثمر رسیده و همین از عوامل محکمی است تا این دمنوش را به میزان عمده خریداری کرده و به مشتریان خود پیشنهاد نمایید.

فروش دمنوش زعفران و آویشن تروند 14 تایی

دمنوش زعفران و آویشن همانگونه که گفته شد در 14 بسته بندی کوچک تر تعبیه شده و برای هر بار درست نمودن آن استفاده از یک بسته و ریختن آن در قوری کفایت می کند. تی بگ های حاوی این گیاهان در حدود 10*8*14 سانتی متر بوده و جنس آن از نوع مرغوبی می باشد. این جنس خوب کمک می کند که محتویات آن با هوای اطراف هیچگونه تماسی نداشته باشد و کیفیت و خاصیت های زعفران و آویشن به طور کامل حفظ شود.

فروش دمنوش زعفران و آویشن تروند 14 تایی

دمنوش زعفران و آویشن تروند در حدود 99 گرم وزن دارد و در هر تی بگ آن در حدود 0.3 گرم زعفران قرار داده شده است. ترکیب گیاه زعفران و آویشن سبب شده تا یک نوشیدنی گرم بسیار مطبوع و دلچسب پدید آید و رنگ فوق العاده ای به سبب همین ترکیب به خود بگیرد. البته رنگ دهی آن عمدتا به زعفران وابسته است. چرا که با وجود کم بودن میزان آن در تی بگ نسبت به آویشن، رنگ دهی قوی تری نسبت به این گیاه داشته و دمنوش خوش رنگی به شما تحویل خواهد داد.

فروش دمنوش زعفران و آویشن تروند 14 تایی

مصرف مداوم این دمنوش بر روی سلامتی تاثیر بسزایی داشته و سیستم ایمنی بدن را قوی می نماید. برای مثال اگر سرماخورده هستید و یا از سرفه رنج می برید، این دمنوش را هر روز میل کنید تا شدت آن ها را از بین برده و شما را درمان نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی افتخارپور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155335814
شماره تلفن ثابت:02128425808
پست الکترونیکی: faraniz.ir@gmail.com
کانال تلگرام اینستاگرام