مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت اسپری زعفران بهرامن ۱۱۰ میلی لیتری

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت اسپری زعفران بهرامن در شهرهای مختلفچگونگی بسته بندی اسپری زعفران بهرامنصادرات اسپری زعفران بهرامنآزمایشگاه شرکت اسپری زعفران بهرامن

قیمت اسپری زعفران بهرامن ۱۱۰ میلی لیتری به صورت عمده ۲۲ هزار تومان و به صورت جزئی ۲۷ هزار تومان اعلام شده است. برای خرید این کالای صادراتی همین حالا اقدام کنید.

قیمت اسپری زعفران بهرامن در شهرهای مختلف

شرکت بهرامن به خاطر تنوع محصولاتی که دارد با بسیاری از سایت های اینترنتی همکاری خود را آغاز نموده است. کالاهایی همچون عسل زعفرانی، نبات نی دار شاخه ای، زرشک، عناب، هل، پسته زعفرانی و خاکشیر در کنار فرآورده های زعفرانی توسط این شرکت روانه بازار شده است.
قیمت فروش اسپری زعفران بهرامن در شهرهای مختلف ایران متفاوت است. البته قوطی ۱۱۰ میلی لیتری بهرامن بدون قیمت مصرف کننده بوده که همین عامل سبب اختلاف قیمت در مناطق مختلف کشور گردیده است.

چگونگی بسته بندی اسپری زعفران بهرامن

شکل ظاهری اسپری زعفران بهرامن بیشتر با ترکیب رنگ قرمز طراحی شده است که عطر و طعم زعفران را در ذهن آشپزها تداعی می کند. بسته بندی این اسپری به صورت جعبه های ۶ تایی و کارتن های ۱۲ جعبه ای می باشد. یعنی می توان گفت که هر کارتن شامل ۷۲ تا از این قوطی ها است.

صادرات اسپری زعفران بهرامن

شرکت اسپری زعفران بهرامن به دلیل داشتن گواهی ها و شرایط صادرات، تمامی محصولات خود را به سایر کشورهای خارجی ارسال می کند.
این محصول کیفیت خوبی داشته و مورد تایید اکثر مصرف کنندگان قرار گرفته است. حتما می دانید که برای صادرات هر محصول یک سری حساسیت ها و حتی محدودیت هایی وجود دارد که شرکت های صادر کننده بایستی این موارد را رعایت کنند.

آزمایشگاه شرکت اسپری زعفران بهرامن

وجود آزمایشگاه اکرودیته در شرکت زعفران بهرامن، سبب تایید و اعتبار محصولات تولیدی آن شده است. تلاش عاملان این شرکت در راستای تولید محصولاتی است که با استاندارد های ملی و بین المللی کاملا مطابق باشد.

این مسئله جذب افرادی متخصص و کارشناس را می طلبد تا در این عرصه فعالیت داشته باشند.

هادی افتخار پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زعفران فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید