مشاوره و سفارش

  • ۷ + ۲ =

انواع زعفران

امروزه هیج خانه ای نیست که در آن زعفران نباشد. قطعا این ادویه ارزشمند یکی از گران بها ترین محصولات در سطح جهانی است که حجم عمده تولید آن در ایران اتفاق می افتد. مجموعه فرانیز در تلاش است که انواع زعفران صادراتی را با بهترین قیمت برای مشتریان خود ارسال کند.
saffron2
پخش عمده پودر زعفران

انواع پودر زعفران

این کالا بیشتر برای خورشت و تولید شیرینی جات به کار رود. عموم مردم و مصرف کنندگان از پودر زعفران برای منزل نیز استفاده می کنند. برای مناطقی از ایران که توانایی خرید خود زعفران بسته بندی شده را ندارند این کالا پیشنهاد شده است. از پودر زعفران در تولید شربت زعفرانی نیز می توان بهره جست. هم اکنون انواع پودر زعفران با برندهای قائنات، جهان، سحرخیزان و سی سیب عرضه می شود.

انواع چای زعفران

قطعا امروزه با توجه به مشغله های کاری، اشخاص وقت زیادی را برای دم کردن چای ندارند. انواع چای زعفرانی باکیفیت عالی و با بسته بندی تی بگ توسط این مجموعه برای فروش در بازار ایران و البته سایر کشورها فراهم شده است. از جمله مزایای استفاده از چای زعفران تی بگ دم کشیدن سریع و طعم دلپذیر آن می باشد.
فرم مشاوره و سفارش
  • ۱۱ − ۳ =

مدیر مجموعه فرانیز

۰۹۱۲۰۰۴۳۱۴۵

تلفن ثابت

۰۲۱۲۸۴۲۵۸۰۸

ایمیل

faraniz.ir@gmail.com

پشتیبانی

۰۹۱۵۵۳۳۵۸۱۴

درباره ما :

مجموعه فرانیز با مساعد بودن شرایط کشت و کار زعفران در استان خراسان رضوی و حمایت حداکثری کشاورزان، فعالیت خود را به صورت گسترده از این منطقه آغاز نمود. در حال حاضر این بازرگانی تمام محصولات خود را اعم از عصاره زعفران، اسپری زعفران، پودر زعفران، زعفران بسته بندی شده و چای و دمنوش زعفران را از شهرهای تهران و مشهد به سراسر کشور ارسال می کند.ست.

مدیر مجموعه فرانیز

هادی افتخارپور

Call Now Buttonتماس بگیرید